Tworzymy z betonuarchitektonicznego
ZAMÓW WYCENĘPrezentacja firmy
Co robimy

Lady recepcyjne i bary, meble i ich elementy, blaty kuchenne i łazienkowe, umywalki i brodziki oraz kompletne wyspy kuchenne, okładziny ścian i elewacji, obudowy kominków i okładziny schodów. Wszystko z betonu architektonicznego oraz materiałów komplementarnych.

BLATY KUCHENNE I ŁAZIENKOWE
MONOLITYCZNE WYSPY KUCHENNE

Blaty z betonu architektonicznego przeznaczone nie tylko do kuchni i łazienek, ale także do barów, restauracji, zewnętrznych grilli i palenisk – piękne i trwałe.

Zobacz więcej
OKŁADZINY ŚCIAN I ELEWACJE
Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Produkowane ręcznie, prefabrykowane panele ścienne z betonu architektonicznego, w wielu formatach i odcieniach – przeznaczone zarówno do wnętrz jak i na elewacje budynków.

Zobacz więcej
SCHODY I STOPNIE Z BETONU ARCHITEKTONICZNEGO

Okładziny schodów z betonu architektonicznego to łatwe w montażu, płaskie lub L-kształtne obudowy stopni i podstopni zarówno do domów jak i biur czy hoteli.

Zobacz więcej
PANELE BETONOWE STEINHORN JUMPY

Ten feature wall to nasz znak rozpoznawczy! Kompozycje złożone z różnokształtnych okładzin o nieregularnym formacie, wykonywanych na zamówienie według indywidualnego projektu.

Zobacz więcej
OKŁADZINY RYFLOWANE I LAMELE ŚCIENNE Z BETONU

Gorący trend wnętrzarski. Przestrzenna struktura okładzin ryflowanych i lameli to nie tylko dekoracja, ale przede wszystkim sposób by nadać wnętrzu dynamiki i lekkości.

Zobacz więcej
PŁYTY TARASOWE
OBRZEŻA BASENOWE

Płyty betonowe przeznaczone do układania jako warstwa podłogi podniesionej na tarasach, ścieżkach i wokół basenów – trwały materiał w nowoczesnym stylu.

Zobacz więcej
PANELE ŚCIENNE
WIELKOFORMATOWE

Wielkoformatowe płyty z betonu architektonicznego pozwalają osiągnąć znakomity efekt wizualny jednolitej powierzchni z betonu przy zachowaniu niewielkiej wagi.

Zobacz więcej
PANELE ŚCIENNE
MIEDZIANE I STALOWE

Ciepły blask miedzianych paneli ściennych doskonale komponuje się z płytami betonowymi ale może także stanowić samodzielną ozdobę ściany w domu, biurze czy hotelu.

Zobacz więcej
DEKORACJE ŚCIENNE
Z BETONU I TERRAZZO

Autorska kolekcja dekoracyjnych płytek ściennych z betonu architektonicznego i nie tylko. Łatwe w transporcie i montażu, idealnie sprawdzą się jako feature wall.

Zobacz więcej
STOŁY, STOLIKI KAWOWE ORAZ KONSOLE Z BETONU I STALI

Meble pozwalają zaprezentować nasz potencjał pracy z metalami i betonem oraz możliwości jakie połączenie tych materiałów rodzi dla projektantów. Realizujemy zamówienia kontraktowe i jednostkowe.

Wyślij zapytanie
RECEPCJE I WYPOSAŻENIE HOTELI, BIUR I BARÓW

Blaty, bary i lady recepcyjne wykonane z betonu architektonicznego, który nie tracąc nic ze swego charakteru spełnia wszelkie wymagania wizualne i higieniczne.

Wyślij zapytanie
OŚWIETLENIE
ELEMENTY WYSTROJU WNĘTRZ

Dzięki umiejętności pracy z różnymi materiałami jak stal nierdzewna, mosiądz, miedź i beton tworzymy oryginalne, przyciągające wzrok elementy oświetlenia.

Wyślij zapytanie
Profesjonalizm i doświadczenie

Lady recepcyjne i bary, meble i ich elementy, blaty kuchenne i łazienkowe, umywalki i brodziki oraz kompletne wyspy kuchenne, okładziny ścian i elewacji, obudowy kominków i okładziny schodów. Wszystko z betonu architektonicznego oraz materiałów komplementarnych.

SKALOWALNA PRODUKCJA

Możemy przygotować zarówno pojedyńcze elementy wnętrza takie jak bar czy recepcja, jak i całe serie mebli hotelowych i biurowych. Wielkość nie ma znaczenia – produkowaliśmy już gramofon, ale też i pomnik.

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA

Jesteśmy w stanie wziąć udział nawet w najtrudniejszych projektach, ponieważ wyprzedzamy konkurencję pracując nieustannie nad nowymi rozwiązaniami, które mogą się okazać przydatne w przyszłości.

DOPASOWANIE DO POTRZEB

Wyspecjalizowaliśmy się w nietypowych projektach, często trudnych i wymagających dużego zaangażowania na każdym etapie, zwłaszcza przy użyciu betonu architektonicznego i stali.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Wspomagamy proces realizacji inwestycji od etapu planowania, doboru właściwych materiałów i technologii, aż po transport, montaż, szkolenia w zakresie użytkowania i pielęgnacji oraz serwis.

Beton architektoniczny
ma przed nami coraz mniej tajemnic.

Zamówienia indywidualne
Zamówienia według indywidualnego projektu

Realizujemy indywidualne zamówienia w pełnym zakresie: od konsultacji i projektu, przez pomiar lub skanowanie z wykorzystaniem instrumentu Leica 3D Disto, dobór materiałów i rozwiązań w zakresie instalacji i logistyki aż po wykonanie, montaż i późniejszy serwis.

Produkcja kontraktowa
Produkcja kontraktowa w krótkich i długich seriach

Przygotowanie produkcji, budowa form, opracowanie mieszanek i rozwiązań w zakresie transportu i montażu – te zadania wykonuje się raz, więc przy dłuższych seriach możliwa jest optymalizacja kosztów jednostkowych. Zapewniamy w tym zakresie profesjonalne doradztwo.

Rozwiązania systemowe
Dopasuj do swoich potrzeb jeden z gotowych modeli

Wybierz jeden z gotowych, przemyślanych modeli do indywidualnego dostosowania, takich jak zlewozmywaki do zintegrowania z blatem betonowym, umywalki lub meble. Dopasujemy wybrany model do Twoich potrzeb, a dzięki częściowej standaryzacji unikniesz niepotrzebnych kosztów.