Tworzymy z betonuarchitektonicznego
ZAMÓW WYCENĘPrezentacja firmy
Nasze materiały

Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z betonem architektonicznym, a dodatkowo wspieramy go wachlarzem nietypowych, interesujących materiałów, z którymi inni przeważnie boją się pracować. Podejmujemy się pracy tylko z niektórymi tworzywami ale te, z którymi pracujemy znamy na wylot.

BETON ARCHITEKTONICZNY

Korzystamy z własnej mieszanki HEAC™ (High Endurance Architectural Concrete), który jest niezwykle wytrzymały, ale jednocześnie naturalny a przy tym pozbawiony syntetycznego wyglądu.

Poznaj nasz materiał przewodni
STAL I METALE

Na potrzeby realizacji projektów posługujemy się zarówno stalą węglową jak i nierdzewną ale perfekcyjnie opanowaliśmy także pracę z mosiądzem, miedzią, aluminium i cortenem.

Zobacz możliwe sposoby wykończenia
KOMPOZYT POLIMEROWO-MINERALNY

Nasz kompozyt mineralno-akrylowy Conalgy™ to tworzywo o wielu obliczach, wytrzymałe, ekologiczne i lekkie. Ogromne możliwości formowania pozwalają na realizację odważnych projektów.

Dowiedz się więcej o Conalgy™
Nasze działania w skrócie
Eksperci w dziedzinie betonu architektonicznego i metaloplastyki

Nasza specjalizacja jest bardzo wąska, ale dzięki temu jesteśmy w swojej dziedzinie ekspertami. Od dawna stosujemy beton architektoniczny oraz inne nietypowe materiały, takie jak shou-sugi-ban, corten, mosiądz czy stal nierdzewna, dlatego w każdej chwili możesz liczyć na nasze wsparcie – od projektu i kosztorysowania aż po montaż, utrzymanie czystości i serwis.

Nasze materiały
Beton architektoniczny
Materiał przewodni

Z betonu realizujemy nietypowe projekty, ale też produkujemy okładziny ścienne, podłogowe, umywalki i wiele innych

Stal i metale
Metaloplastyka i konstrukcje

Pracujemy ze stalą czarną i nierdzewną, ale też z cortenem i metalami kolorowymi jak mosiądz czy miedź.

Kompozyt mineralny
Dowolność formy i koloru

Realizujemy projekty przy użyciu laminatu z własnej mieszanki akrylowo-mineralnej, która jest lekka, odporna i daje nieograniczone możliwości.

Materiały dopełniające
Wszystko co potrzebne

Stosujemy wszelkie materiały potrzebne do realizacji projektu: płyty drewnopochodzne, drewno, laminaty, szkło i wiele innych.